Укренерго повідомило про обстановку зі світлом на вечір
У суботу вранці споживачів не вимикали від електропостачання. Для цього не було необхідності через зменшення обсягу споживання. Але на вечір ситуація може змінитися. Про це повідомив оператор Укренерго. “Попереду вечірній пік споживання, під час якого у разі необхідності можуть бути застосовані обмеження”, ‒ заявив оператор. Адже ввечері, повертаючись додому, споживачі вмикають світло та різні електроприлади, збільшуючи навантаження…










