Окупанти почали примусову мобілізацію на тимчасово захоплених територіях
Окупанти проводять мобілізацію українських медиків, які залишаються на окупованих територіях. В разі відмови їм погрожують розстрілом. Про це повідомило Головне управління розвідки Міноборони України в Telegram. Зокрема, в місті Вовчанськ на Харківщині молодший медичний персонал примусово відправляють на передову для надання першої медичної допомоги пораненим загарбникам. Окупанти також розпочали мобілізацію молоді на окупованих територіях Херсонської, Запорізької…








