Бойовики застосували заборонене озброєння на Донбасі
На Донбасі впродовж минулої доби російсько-окупаційні війська 6 разів порушили режим припинення вогню. Бойовики застосували заборонене мінськими домовленостями озброєння. Про це повідомляє прес-служба Операції об’єднаних сил в Facebook. “В напрямку Красногорівки окупанти вели вогонь з протитанкової гармати МТ-12. В бік Кримського російські найманці здійснили обстріл з мінометів калібру 82 мм, станкових протитанкових гранатометів та великокаліберних…







