“Знову, як 1937-го?”: кримські татари прийшли під посольство РФ
Біля посольства Російської Федерації у Києві відбувся мітинг на підтримку затриманих в окупованому Криму кримських татар. Прийшли десятки людей. Тримають у руках плакати “Ні репресіям”, “Путін – вбивця”, “У Криму, як 1937-го?”. Учасники протесту вимагають звільнити усіх п’ятьох викрадених напередодні російськими силовиками кримських татар. “Організатори мітингу розуміли, що сьогодні вихідний і в цій будівлі фактично…


