Найближчі пів року в українській енергосистемі вистачатиме електроенергії для потреб споживачів.
Про це сказав голова Укренерго Володимир Кудрицький в ефірі телемарафону.
“Українська енергосистема є частиною європейської, а відтак ми матимемо можливість імпортувати електроенергію, якщо нам не вистачатиме своєї – і це дуже важливий фактор енергетичної безпеки країни”, – сказав Кудрицький.
Зважаючи на це в весняні й літні місяці Україна матиме збалансовану ситуацію в енергосистемі, зазначив.
“А вже до наступної зими треба гарно підготуватися. Відновити, перш за все, роботу тих енергоблоків на теплових, гідроелектростанціях, які були пошкоджені. І максимально мобілізувати всі ресурси енергосистеми, щоб достойно, без відключень пройти зиму”, – сказав голова Укренерго.







