Міністерство внутрішніх справ почало формувати штурмові бригади.
Завданням “Гвардії наступу” буде звільнення територій від російських окупантів, заявив в.о. голови МВС Ігор Клименко в ефірі телемарафону.
Багато військовослужбовців ініціювали набір людей до таких підрозділів.
“Тому було прийнято рішення, що всіх, хто бажає, хто є патріотом, хто втратив домівки або рідних через війну, об’єднати в такі бригади. Ми вже почали формувати такі підрозділи, які націлені на те, щоб звільнити наші території і стати на міжнародно визнані кордони”, – заявив Клименко.







