Вранці 7 січня у тимчасово окупованому Росією Севастополі чули звуки потужних вибухів.
В окупаційній владі заявили про роботу протиповітряної оборони. Про це повідомляють місцеві Telegram-канали.
Зокрема, вибухи чули в районі Стрілки, на Фіоленті та Юмашева.
“Щось вибухнуло два рази дуже гучно в районі Античного. Не схоже на петарду, бо два вибухи поспіль”, ‒ повідомив близько 6:55 Telegram-канал “ЧП Севастополь”.
Місцеві також пишуть, що “всі вікна відчинились від грохоту”.
Пізніше так званий “губернатор” Севастополя Михайло Развожаєв повідомив, що сили ППО нібито збили безпілотник над Північним молом.







