У Міністерстві оборони показали відео знищення іранських дронів.
Ними російські окупанти намагалися атакувати Київ, пишуть у Telegram.
“Мобільні групи, які виконують бойові розпорядження: 241 бригада територіальної оборони міста Києва, ДФТГ Т-2 Деміївка та ДФТГ Мрія прикривають Київ на південному напрямку”, – йдеться у повідомленні.
У ніч на 30 грудня та 2 січня вони збивали ворожі дрони.







