Кількість вимкнень електроенергії може збільшитися.
Це може статися, якщо ввечері зросте споживання, сказав президент Володимир Зеленський у відеозверненні.
“Якщо ввечері споживання зросте – кількість відключень може збільшитися. Це ще раз говорить про те, наскільки важливо зараз берегти енергію і споживати її раціонально”, – звернувся Зеленський.
Відновлення енергосистеми триває, зі слів президента.
“Маємо вже більше можливостей генерувати і постачати електрику. Але, на жаль, ще не достатньо, щоб зробити постачання повністю стабільним”, – заявив.
Станом на ранок – вже вдвічі менше відключених абонентів, ніж вчора ввечері, сказав.
У 14 областях і Києві все ще діють обмеження для понад 100 тис. абонентів у кожному регіоні, розповів Зеленський.







