Витрати на сектор безпеки та оборони в Україні збільшили на 387 млрд грн.
Зміни до закону про державний бюджет на цей рік підписав президент Володимир Зеленський. Про це повідомив сайт Верховної Ради.
Витрати збільшили на:
Міністерство оборони (разом з Держспецтрансслужбою) – 365,2 млрд грн, з них оплата праці (з нарахуваннями) – 219,1 млрд;
систему Міністерства внутрішніх справ (Нацполіція, Держприкордонслужба, Нацгвардія, ДСНС) – 13 млрд, з них оплата праці – 5,8 млрд;
Головне управління розвідки Міноборони – 3,2 млрд, з них оплата праці – 2,4 млн;
Службу безпеки України – 3,7 млрд, з них оплата праці – 3,6 млрд;
Адміністрацію Держспецзв’язку – 1,3 млрд, з них оплата праці – 1,2 млрд;
Управління державної охорони – 594 млн, з них оплата праці – 570 млн;
Службу зовнішньої розвідки – 45 млн.
Військовослужбовці отримають виплати у повному обсязі, гроші передбачені бюджетом, заявила сьогодні заступниця міністра оборони Ганна Маляр.







