У Херсонській області російські окупанти посилили фільтраційні заходи та почали вивозити так звані “державні” установи.
З Херсона у Крим вивозять співробітників та майно банків і пенсійного фонду. Про це повідомляє Генштаб у зведенні.
“Рівень морально-психологічного стану населення у прикордонних районах Російської Федерації значно знизився. Зокрема, це викликано відсутністю медичної допомоги для цивільних. За наявною інформацією, через мобілізацію медпрацівників та збільшення потоку поранених, цивільним відмовляють у наданні медичних послуг у лікарнях Бєлгородської області”, – йдеться у повідомленні.
Противник зосереджує зусилля на спробах стримування українських військ на окремих напрямках. При цьому продовжує вести наступальні дії на Бахмутському та Авдіївському напрямках.







