Президент України Володимир Зеленський звернувся до народів Кавказу, Сибіру та інших корінних народів Російської Федерації.
Зеленський закликав народи боротися зі злочинною російською владою.
“Дагестанці не повинні гинути у підлій і ганебній війні Росії. Чеченці, інгуші, осетини, черкеси і будь-який інший народ, який опинився під російським прапором. Загалом майже 200 народів. Ви знаєте, хто відправляє вас усіх воювати до України. Той, хто відправляє, хоче зробити вас “вантажем 200”, – звернувся президент.
Зеленський сказав про спротив злочинній мобілізації, якою “російська влада хоче перекрити провал своєї кадрової армії і своїх злочинних наказів”.
“Боріться, щоб не загинути. Захищайте свою свободу зараз на вулицях і площах, щоб не довелося потім воювати у горах і лісах просто за своє право жити, коли російська влада почне наступні хвилі мобілізації. Боріться. Поборете”, – сказав Зеленський.







