Викуповування державних облігацій для фінансування дефіциту бюджету планується на 30 млрд грн щомісяця. До кінця року ця сума становитиме 180 млрд грн.
Національний банк у базовому сценарії очікує, що 2023 року “потреба в емісії збережеться, але вона буде набагато нижчою, ніж цьогоріч, приблизно вдвічі”. Про це заявив заступник голови НБУ Сергій Ніколайчук під час дискусії, організованої Київською школою економіки, передає “РБК-Україна”.
“Але з урахуванням тих припущень, які ми закладаємо від міжнародного фінансування, зокрема від МВФ і від інших партнерів, вони доволі консервативні. Але за таких консервативних припущень необхідність в емісії ще збережеться”, – сказав він.







