Міністерство оборони Росії не виконало обіцянку, згідно з якою відповідно до домовленостей від 10 листопада 2020 року вірменські військові мали залишити Нагірний Карабах.
Про це заявив президент Азербайджану Ільхам Алієв. Він наголосив, що вже середина липня, а це питання досі не вирішене, повідомляє “Інтерфакс-Азербайджан” в Telegram.
За словами Ільхама Алієва, кілька місяців тому Азербайджан відвідав високопоставлений представник Міноборони РФ.
Алієв стверджує, що російський військовослужбовець обіцяв азербайджанській стороні, що до червня 2022 року вірменські військові покинуть територію Карабаху.
“Вірменія не виконує цього зобов’язання всупереч Декларації від 10 листопада. Звісно, це нестерпна ситуація. Тому що перебування вірменських збройних сил на території Азербайджану є абсолютно неприйнятним”, – заявив Алієв.
Присутність вірменських військових на території Карабаху він називав грубим порушенням декларації від 10 листопада 2020 року.







