Українські військові знищили два командні пункти російської армії на Херсонському напрямку.
Про це повідомила начальниця пресцентру сил охорони та оборони оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк.
Українські воїни знищили 200 окупантів і знешкодили шість зенітно-ракетних комплексів “Панцир” і реактивну систему залпового вогню “Акація”.
“Багато техніки і переконлива кількість особового складу полягли під ударом і вогнем українських захисників. Залишки ворожих пунктів передислоковано й ми знаємо куди”, – сказала Гуменюк.
Окупанти передислокують засоби ППО, щоб наносити ураження, в тому числі і по мирному населенню.
“Ворог не маючи успіху в просуванні на суходолі намагається вдарити туди, де може дістати – це підступні удари РСЗВ та ЗРК”, – сказали в ОК “Південь”.
Щодо вибухів, які сталися у Херсоні 9 липня, то інформацію про них військове командування не розповсюджуватиме. Щоб не зашкодити контрнаступальним діям, які зараз відбуваються в області.







