За добу російські окупанти на Донеччині обстріляли 17 населених пунктів. Загалом зафіксували 20 ворожих обстрілів по житловим кварталам.
Снаряди терористів убили та поранили мирних жителів, повідомила 9 липня Національна поліція Донецької області в Telegram.
“Росіяни вдарили по містах Авдіївка, Мар’їнка, Гірник, Слов’янськ, Дружківка, Костянтинівка, Часів Яр, Сіверськ, Торецьк, Бахмут, селищу Нью-Йорк, селах Миролюбівка, Хрестище, Георгіївка, Новомиколаївка, Зайцеве, Семигір’я. Ворог бив по житловим кварталам з авіації, артилерії, танків, реактивних систем залпового вогню “Град”, “Ураган” і “Смерч”, – ідеться в повідомленні.





Руйнувань зазнали 22 цивільних об’єкти: 11 житлових будинків, зокрема два багатоквартирні, дитячий майданчик, будинок культури, супермаркет, завод, дачний кооператив, залізнична станція та інша інфраструктура.







