Секретар Ради нацбезпеки та оборони України Олексій Данілов розповів, що для російських загарбників острів Зміїний був важливим.
Звідти вони вели потужну радіорозвідку. Про це він повідомив в ефірі проєкту “Говорить великий Львів”.
“З цього об’єкта вони вели спостереження за Одеською областю, за Бессарабією, те, що стосується Придністров’я. Вони там мали дуже потужні позиції з точки зору радіорозвідки з цієї нашої території”, – зазначив він.
Він також додав, що вихід терористів з острова не був “жестом доброї волі”, як це подають російські ЗМІ. Українським військовим вдалося вибити звідти ворога важкою артилерією.
“Збройні сили всіма засобами, які тільки можливі, завдали двічі відповідних уражень. І там ховатися нема де, і вони вимушені були тікати”, – підкреслив Данілов.
Секретар РНБО підсумував, що зараз територія Зміїного є “чистою”, тому росіян там немає.







