У Києві продовжують виявляти учасників російських диверсійно-розвідувальних груп.
Мешканцям столиці не варто спілкуватися з невідомими людьми, повідомили в Київській міській військовій адміністрації.
“З початку російської агресії на території Києва затримали 319 осіб – членів ДРГ, частина яких входила до складу 18 груп”, – ідеться в повідомленні.
Оборонці столиці працюють у посиленому режимі. Триває робота із затримання диверсантів.
У КМДА закликали мешканців міста бути обачними й берегти себе.
У разі виявленні підозрілих осіб потрібно звертатися до поліції за номером 102.







