У Києві та області чутно вибухи. Повідомляєть, що їх було шість.
За попередніми даними, це працює ППО, написав у Telegram радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.
“Ще одну крилату ракету наша ППО збила на підльоті до Києва в районі Одеської траси”, – написав він.
Як повідомляють ЗМІ, одна збита ракета впала у полі.






