Російські окупанти готувалися до масової депортації громадян України на свою територію ще з початку року.
Про це повідомила уповноважена Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова в ефірі телемарафону.
“Я маю деяку інсайдерську інформацію, що Російська Федерація готувалася до масової депортації наших громадян ще з початку року”, – сказала Денісова.
За її інформацією, майже в усіх республіках росіяни складали списки тимчасових пунктів переміщення. У них чітко визначено, у яку саме область і скільки українців вивезуть.
Омбудсмен зазначила, що зараз Україна не має даних щодо точної кількості примусово вивезених українців. За її словами, поки неможливо підтвердити, чи дійсно вивезли 1,1 млн людей, як заявляють у Росії.







