2 травня, російські окупанти почали обстрілювати Азовсталь у Маріуполі. Внаслідок цього загинули дві цивільні жінки.
Міжнародної реакції на цей випадок немає, але злочин зафіксували, повідомила міністерка з питань реінтеграції окупованих території Ірина Верещук, передає “24 канал”.
“Однак цю подію зафіксували ми, ООН і Червоний Хрест. Буде розслідування”, – заявила Верещук.
Крім того, за її словами, унаслідок ворожих обстрілів Азовсталі зараз під завалами перебувають декілька сотень мирних українців. Вона наголосила, що там досі є жінки й діти, однак зараз їх менше, ніж було до евакуації.







