У будинки маріупольців, які виїхали з окупованої території, заселяють невідомих людей.
Такий дозвіл видає селищна рада, яка працює під прапором так званої ДНР. Про це MRPL.City повідомила мешканка маріупольського селища Старий Крим.
“Про те, що в мене живуть люди, я дізналася раніше, але через те, що зв’язку з родичами немає, сподівалася, що це сестра з 23 мікрорайону. Але сьогодні мені повідомили, що селищна рада дала дозвіл певним людям. Я не можу уявити, що таке може бути в цивілізаційному світі. Боляче усвідомлювати, що це відбувається у нашому рідному місті”, – зазначила вона.
“Це не поодинокий випадок, коли рашисти заселяють у чужі будинки та квартири тих людей, кого самі ж залишили без даху над головою. Більше того, коли приїжджають власники за своїми речами, нові мешканці можуть їх не віддати. Це свідчить про те, що на окупованій території панує тотальне самоуправство та беззаконня”, – сказано в повідомленні.







