Олександра Зінченка визнали одним із кращих гравців півфінального матчу Ліги чемпіонів “Манчестер Сіті” – “Реал”.
Український футболіст отримав 8 балів за свої дії на полі від видання Manchester Evening News.
“Різкий і несамовитий, швидко зближується та додає першокласної цінності атаці “Сіті”, – охарактеризували гру нашого співвітчизника.
Зінченко вийшов у старті та провів на полі весь матч.
Кращі оцінки за Олександра отримали лише Кевін Де Брейне, Ґабріел Жезус і Філ Фоден.
Це був третій матч українця в півфіналах Ліги чемпіонів у кар’єрі.







