Російські окупанти випустили п’ять ракет на Полтавську область. Інформації про постраждалих поки що немає.
Про це повідомив голова Полтавської ОВА Дмитро Лунін у своєму Telegram-каналі.
“Пʼять російських ракет вдарили по обʼєктах інфраструктури в області. Інформацію про постраждалих і руйнування уточнюємо. Всі подробиці пізніше. Тривога продовжується, не виходимо з укриттів”, — написав він.
Телеграм-канали повідомляють, що вибухи були на території Кременчука.






