У Києві на час повітряної тривоги поїзди метро призупинятимуть рух наземною ділянкою на червоній лінії.
А на зеленій – не курсуватимуть через Південний міст. Про це повідомила Київська міська державна адміністрація.
“Нагадуємо, що метро працює для перевезення пасажирів із 6:30 до 20:00. Орієнтовний інтервал руху на всіх лініях 10-15 хвилин. Графік роботи може оперативно змінюватися. Підземні станції метро продовжують цілодобово працювати як укриття”, – йдеться в повідомленні.







