Білоруські журналісти заявили, що з території їхної країни вивозять російську військову техніку.
Саме її фіксували, коли окупанти відступали з-під Києва, передає “Білоруський гаюн” у Telegram.
За даними журналістів, загарбники вже вивезли 85% цієї техніки та ешелонів для її завантаження. Вони знаходилися на залізничних станціях в Осиповичах, Колодищах, Хойниках, Речиці, Калінковичах та Козенки (Мозир).
Також неподалік цих місць помітили рух на тимчасових базах російських військових. У містах кажуть, що бачили лише кілька вантажних машин біля готелів, кафе чи торгових центрів.
Крім того, за даними від очевидців, 20 квітня на залізничній станції в Єльську завантажували російську бронетехніку. Ймовірно, її підвозили з Наровлі, адже там немає залізничного сполучення.
Також на білоруських летовищах майже не залишилося російських літаків та гелікоптерів. У виданні зазначають, що там могло лишитися кілька штурмовиків, бомбардувальників та безпілотників.
Зазначається, що цю інформацію важко перевірити через брат підзвітності з боку міністерства оборони Білорусі. Водночас журналісти наголошують, що не можна говорити про повне виведення окупаційних військ.






