Польща планує повністю відмовитися від енергетичного регіону Росії та закликає країну ЄС слідувати їхньому прикладу.
Про це повідомляє «Politico».
«Ми закликаємо всіх у Європі піти нашими стопами. Коли ми також виконали свій план щодо відвикання від газу, від нафти, наші західні сусіди поставили себе в залежність від Росії», — сказав у своїй заяві прем’єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький.
«Ми закликаємо наших сусідів, партнерів, друзів із ЄС зробити те саме. Якнайшвидше уникайте російської нафти, російського газу та російського вугілля. Це наш план для ЄС — вирвати цю справу з рук Путіна, з рук Росії», — відповів Моравецький.
За словами прем’єр-міністра, енергетичні ресурси постачаються з Росії, відновлюються з інструменту шантажу на інструменті війни.







