18 літаків Іл-76 вилетіли з російського Пскова в бік Києва.
Будуть там протягом години, повідомив у Twitter керівник Bellingcat Христо Грозєв, посилаючись на джерела в українському уряді.
“Джерела в уряді України повідомили мені, що 18 літаків Іл-76 вилетіли з Пскова в бік Києва. Прибудуть приблизно через годину”, – написав він.
Єдиною можливою метою було б захопити та підпорядкувати Київ. І встановити маріонетковий уряд сьогодні.
“Поки що світ дивиться і майже нічого не робить”, – пише Грозєв.






