Збірна України тріумфувала на чемпіонаті Європи зі стрільби з класичного лука, який завершується в словенському місті Лашко.
Жіноча команда в складі Вероніки Марченко, Анастасії Павлової та Поліни Родіонової завоювала золоті нагороди.
У фіналі українки здолали збірну Туреччини, а в півфіналі пройшли Росію.
У віковій категорії U-21 також не було рівних нашим дівчатам. Представляли Україну Дзвенислава Черник, Дарія Коваль і Жанна Наумова.
У цій же категорії, але серед хлопців, українці Микита Дюняшев, Олександр Криворучко й Олександр Панциру стали бронзовими призерами.
Криворучко та Черник додали до своїх колекцій ще й золоті нагороди в індивідуальних молодіжних першостях.
У “бронзовому” протистоянні жіночої дорослої індивідуальної першості зійшлися Павлова та Марченко. Перемогу та нагороду здобула Анастасія.







