В Україну прибула сьома партія озброєння від США.
Про це 3 лютого повідомив міністр оборони Олексій Резніков.
“Сьомий американський птах приземлився у Борисполі! На цей раз – 85 тонн боєприпасів для гранатометів. Отже, це чудова новина, але найголовніше – це ще не кінець! Далі буде”, – написав міністр у Twitter.
Міністр показав фото сьомого борту із військовою допомогою.
Україна отримала запит США на призначення Бріджит Брінк послом в Україні, повідомляв вчора міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
Наприкінці січня президенти Володимир Зеленський і Джозеф Байден говорили телефоном. Байден сказав про підтримку України з боку США.







