Президент України Володимир Зеленський виступив з новорічним привітанням перед українцями.
Відеозвернення з’явилося на сайті президента.
Зеленський нагадав про перемоги, які цьогоріч здобули українці у спорті. Згадав святкування 30-річчя Незалежності Eкраїни. “Кожен, хто прилетів розділити радість з нами, став другом України. Нас об’єднало не лихо, а свято. Ми вчимося поважати себе”.
Згадав установчий саміт Кримської платформи, який відбувся цього року в Києві. Зеленський наголосив, що українці не чекатимуть, поки хтось вирішить їхні проблеми та поверне території. “Ми можемо сказати: ми повернули Крим у світовий порядок денний, щоб колись могли сказати: ми повернули Крим в Україну”, – сказав він.
Зеленський заявив, що Україна не боїться накопичення російських військ довкола кордонів, оскільки українців захищає потужна армія.
“Нас лякали всередині країни. І лякали ззовні. Але будь-яка армія по той бік кордону нас не лякає, бо неабияка армія по наш бік кордону нас захищає”, – наголосив президент.
У своєму новорічному зверненні до українців Зеленський також згадав закон про олігархів; пообіцяв забезпечити ветеранів та військових житлом; назвав “спільним болем” відмову українців вакцинуватися; згадав про будівництво мостів та доріг; пообіцяв підняти зарплату вчителям.







