Вищий генерал НАТО Тод Волтерс запропонував Альянсу створити військову присутність у Болгарії та Румунії після нарощування російських військ біля кордону з Україною, повідомляє німецька газета Spiegel.
Пропозиція Тода Волтерса, Верховного головнокомандувача Об’єднаними силами НАТО в Європі, фактично розширить місію Альянсу, згідно з якою він розгорнув військові сили в країнах Балтії та східній Польщі.
Der Spiegel пише що є «інформація», що Волтерс «закликав до посилення військ на східному кордоні» НАТО під час відеозв’язку з військовими командувачами «країн-партнерів».
У повідомленні сказано, що план фактично «розширить присутність НАТО (до Румунії та Болгарії) за допомогою місії Enhanced Forward Presence (EFP).







