В Україні у різних регіонах не вистачає від 10% до 30% поліцейських.
Через брак кадрів, навантаження на одного поліцейського доволі високе. Так якщо традиційно після добового чергування працівник має три доби відпочивати, то наразі поліцейському вдається відпочити лише дві доби. Про це розповів міністр внутрішніх справ Денис Монастирський.
Міністр також наголосив, що рівень життя патрульних відрізняється, наприклад, у Черкаській чи Хмельницькій областях – від Києва, Львова чи Одеси.
“Звичайно, ми розуміємо, що їхні зарплати приблизно однакові, але рівень життя зовсім інакший”, – сказав Монастирський.
Одним із способів підняття зарплати патрульним, за словами міністра, може стати залучення коштів, отриманих у результаті боротьби з мінімізацією надходжень до держбюджету через несплачені акцизи за алкоголь, тютюн і пальне.
“Ми зможемо підняти надходження до державного бюджету, реальні надходження… і таким чином можна буде підняти зарплату патрульному поліцейському, прикордоннику, рятувальнику”, – додав міністр.
Монастирський наголосив, що це можливо буде зробити вже у першому кварталі наступного року.







