Позбавленний звання президента України Віктор Янукович 11 разів телефонував президенту РФ Володимиру Путіну в період з 18 по 20 лютого 2014 року.
Про це на брифінгу сказав заступник голови департаменту у справах Майдану Офісу генерального прокурора Денис Іванов.
Тоді низка чиновників і Янукович спеціальним урядовим зв’язком з’єднувалися з керівництвом РФ.
Янукович зробив 11 з’єднань з Путіним, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко з міністром МВС РФ Володимиром Колокольцевим – 12, а очільник СБУ Володимир Якименко – три з керівником ФСБ Олександром Бортниковим, повідомляє “Укрінформ“
Оскільки вони спілкувалися спецзв’язком, слідству не вдалося з’ясувати зміст розмов.
Всі підозрювані у кримінальній справі про розстріли мітингувальників переховуються в Росії, яка відмовляється надавати будь-яку інформацію про них і екстрадувати до України.







