Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба прокоментував пропозицію розміщувати мігрантів в Україні.
Вважає, що німецький депутат Нільс Шмід та інші політики мають зосередитися на допомозі Україні стати членом ЄС, сказав він в ефірі телеканалу “1+1”.
На офіційному рівні жодних пропозицій Україна не отримувала.
“Взагалі найкращий спосіб максимально залучити Україну до будь-чого – це взяти нас у ЄС. От коли ми будемо членами Європейського Союзу, тоді ми стовідсотково координуватимемо свої зусилля і спільно нестимемо тягар будь-якої проблеми або радість будь-якого успіху з тією ж Німеччиною”, – сказав Кулеба.
Він закликав німецьких депутатів сприяти у цьому.
“Тоді обмінюватимемося думками. А поки що ніяких порад нам давати не треба”, – підсумував міністр.







