На Тернопільщині в мертвого поні виявили сибірську виразку – інфекційну хворобу, що вражає людей і тварин.
У зоокутку, де жила тварина, запровадили карантин, повідомили у Держпродспоживслужбі. 2 жовтня у місті також відбулося засідання державної надзвичайної протиепізоотичної комісії.
“На території зоокутка та парку “Топільче” провели дезінфекцію. Місце, де жив і гуляв поні, обпалили вогнем. Усіх інших тварин вакцинували від сибірської виразки, а працівникам призначили курс антибіотиків”, – йдеться у повідомленні.
Наразі триває спостереження за здоров’ям тварин та медичне спостереження за контактними особами. Жителів міста закликали припинити годувати тварин у зоокутку з рук, а також не вигулювати поруч собак.







