Із 3 жовтня транзит газу територією України до Угорщини повністю припинився.
1 жовтня транзит газу до Угорщини впав у чотири рази. Про це свідчать дані оператора ГТС Угорщини (FGSZ).
Згідно з інформацією оператора, прокачування газу через пункт “Берегово”, що на кордоні України з Угорщиною, 1 жовтня скоротився в 3,8 раза – до 4,823 млн куб. у порівнянні з попередньою добою.
2 жовтня транзит знизився у два рази – до 2,31 млн куб







