29 серпня окупанти на Донбасі поранили українського військовослужбовця.
Російські війська здійснили обстріли у смузі відповідальності оперативно-тактичного угруповання “Північ”. Бійці ООС стріляли у відповідь, повідомляє ОТУ “Північ”.
Український воїн зазнав поранень. Йому надали першу медичну допомогу, а потім госпіталізували. Чоловік перебуває у тяжкому стані.
Про дії бойовиків повідомили представникам ОБСЄ.
- 27 серпня російські окупанти сім разів порушили режим тиші на Донбасі. Один український воїн загинув. На обстріли російських окупантів та їхніх найманців наші захисники відкрили вогонь у відповідь.






