Підземний перехід до станції метро Позняки затопило дощовою водою.
Для того, аби не допустити затоплення станції вхід перекрили мішками з піском. Фото та відео інциденту опублікував телеграм-канал KIEVMAP.
Пасажирам, які заходять чи виходять зі станції доводиться “вбрід” долати затоплені ділянки.






