В Україну повернули 390 полонених.
Це перша частина обміну з Росією за формулою 1000 на 1000, повідомив президент Володимир Зеленський.
“Дякую всім, хто допомагає, хто 24/7 працює для того, щоб українці й українки поверталися додому. Дуже важливо повернути всіх, хто в полоні. Перевіряємо кожне прізвище, інформацію по кожній людині. Продовжимо нашу дипломатичну роботу, щоб такі кроки ставали можливими”, – вказав президент.














