Кабінет Міністрів пропонує підвищити штрафи за порушення комендантської години.
Про це повідомив народний депутат від “Європейської солідарності” Олексій Гончаренко.
За його словами, уряд затвердив законопроєкт, який пропонує запровадження окремої адміністративної відповідальності за такі порушення:
– Порушення комендантської години: перебування у громадських місцях у заборонений час без перепусток (штраф від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).
– Порушення правил евакуації: в’їзд або перебування у населених пунктах, де триває обов’язкова евакуація, без спеціальних дозволів (штраф від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян).
Штрафи не застосовуватимуться до осіб, які прямують до укриттів, надають медичну допомогу чи супроводжують хворих, займаються евакуацією або рятуванням майна, а також у випадках загрози життю громадян.
Однак остаточне рішення поки не ухвалено, оскільки законопроєкт ще має бути розглянутий Верховною Радою.







