Планується, що із 2025 року в Україні на постійній основі виплачуватимуть грошову компенсацію за “Пакунок малюка”.
Цей пілотний проєкт діяв протягом 2020-2024 років, повідомляє Федерація профспілок України.
Там опублікували проєкт відповідної постанови Кабміну.
Механізм реалізації пілотного проекту передбачає перерахування грошової компенсації батькам, у яких народилася дитина, на поточний рахунок зі спеціальним режимом використання, відкритий в ПриватБанку.
Проєктом постанови уряду передбачено, що такий рахунок може бути відкритий в будь-якій банківській установі, яка готова долучитися до забезпечення монетизації “Пакунка малюка”.
Водночас Державна служба у справах дітей оприлюднюватиме на своєму офіційному сайті перелік уповноважених банків, з якими уклала договір про взаємодію.







