На початку грудня Подільський міст у Києві відкриють для руху легкових авто.
Рішення ухвалила Рада оборони Києва, повідомила столична військова адміністрація.
Раніше цим мостом могли користуватися виключно транспортні засоби спеціалізованого або спеціального призначення, а також автобус 111.
Міський голова Києва Віталій Кличко повідомив, що проїзд дозволять уже 1 грудня. Відкриють рух новозбудованим тунелем, який сполучає мостовий перехід зі з’їздом на вулицю Петра Вершигори у напрямку проспекту Романа Шухевича та житлового масиву Троєщина.
Великовантажний транспорт на Подільський міст пускати не будуть.
Кличко додав, що до кінця року завершать роботи з благоустрою та облаштування прилеглої території біля нового тунелю. Руху транспорту це не буде перешкоджати.







