Франко-німецька оборонна група KNDS передасть Україні 12 самохідних артилерійських установок Caesar.
Відповідний контракт підписали напередодні на полях промислового форуму, організованого в Києві. Про це у соцмережі Х повідомив міністр оборони Франції Себастьян Лекорню.
За його словами, фінансування поставок здійснюється за рахунок України.
“Збільшення виробничих потужностей нашого ОПК дає змогу підтримати Україну”, – заявив Лекорню.
Сучасна самохідна артилерійська установка Caesar поєднує в собі мобільність, точність та вогневу міць. Вона може швидко розвернутися, зробити залп і покинути позицію, уникаючи вогню у відповідь. Установку використовують багато армій світу. Вона оснащена автоматизованою системою управління вогнем, що дає змогу значно підвищити ефективність стрільби.







