В Україну прибув генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.
Його зустрів президент Володимир Зеленський у Маріїнському палаці.
“Дуже важливо, що саме в Києві ми говоримо про те, як повернути мир і міжнародну безпеку, повну силу Статуту ООН – тим нормам, які однаково важливі для всіх народів на землі”, – вказав Зеленський.







