Танки Leopard з Німеччини готують до відправки в Україну.
Наші бійці навчаються управляти ними і невдовзі разом із технікою повернуться в Україну. Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко в Telegram.
Він також повідомив, що його брат Володимир на полігоні в Німеччині випробовував “котів”, яких так чекають в Україні.
“Рік тому я б не подумав, що керуватиму таким “котиком”. Рік війни в Україні. Рік страждань. Рік, як наша сила волі стала міцнішою, ніж будь-коли. Такою ж сильною, як цей танк. Дякуємо Німеччині! Дякуємо вільному світу за все, що ви робите для нас, українців. Слава Україні! Героям слава”, – додав у ролику Володимир Кличко.







