Російські окупанти можуть закрити виїзд з тимчасово окупованого Бердянська з 1 березня.
Тоді набувають чинності нові правила окупаційної “влади”, передає Центр національного спротиву.
Росіяни вводять нові обмеження, бо не контролюють ситуацію у місті. Вони змушують оформлювати перепустки для пересування за межі міста, щоб не було партизанської діяльності.
“Фактично це означає заборону для виїзду всім, кого росіяни вважають не лояльними. Таким чином Москва продовжує перетворювати ТОТ на в’язницю просто неба”, – додають у ЦНС.







