В Одеській області від 10 грудня без електроенергії залишаються до 300 тис. абонентів.
Ситуація зі світлом в місті та області поступово покращується. Про це повідомив голова Одеської ОВА Олександр Марченко в Telegram.
“Станом на зараз, поступово повертається світло в Одесу та громади Одеського району. З 1,5 млн мешканців, які були без світла вчора, на сьогодні зменшилась ця кількість до 300 тисяч абонентів. Завтра також очікуємо на значне покращення ситуації”, – розповів Марченко.







