Найбільші українські банки запровадили так званий національний банкоматний роумінг.
Він передбачає встановлення єдиних розширених лімітів та скасування додаткових комісій на зняття готівки власниками карток інших банків у банкоматах, повідомила пресслужба Національного банку України.
“Сьогодні отримали від 10 банків-власників банкоматних мереж інформацію про те, що тарифи для карток інших банків за видачу коштів скасовані. Тобто можна користуватися цими банкоматами, як банкоматом свого банку”, – заявив заступник голови НБУ Олексій Шабан.
За його словами, ідея такого роумінгу полягає в тому, щоб усі банки для власників карток інших банків встановили ліміти видачі готівки такі ж самі, як і для своїх клієнтів. Ліміт може бути у межах 10-20 тис. грн.
“Ми вважаємо, що цієї суми достатньо не лише для того, аби задовольнити щоденні потреби, але й щоб сформувати певний запас готівки”, – додав він.







