Кияни, сумчани та львів’яни можуть отримати назад до 75% вартості генератора.
Як?
1. Вибираєте генератор і сплачуєте покупку черед банк.
2. Подаєте до районної державної адміністрації необхідні документи:
заяву про часткове відшкодування вартості;
засвідчену копію витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців і громадських організацій;
копію протоколу співвласників про вибір керівника будинку (якщо раніше не створили ОСББ);
засвідчену копію видаткової накладної на генератор.
Компенсацію можна очікувати впродовж двох місяців.
Але!
Програмою можуть скористатися лише юридичні особи:
об’єднання спільників багатоквартирних будинків;
житлові кооперативи;
керівники багатоквартирних будинків.
Якщо власники декілька квартир купили вскладчину генератор, така покупка не підпадає під компенсацію.
Автор:Наталія Кудряшова.
За матеріалами тг “Реальний Київ”







